معرفی شیرآلات جمیرا

از دیرباز تاکنون تولید محصولی ملی با استــــانداردهای جهانی باعث شد تا تجارب داخلی و بیـــن المللی را گرد هم آورده و در سال ۱۳۷۶ به عنوان یکی از اولیــــن تولیدکنندگان شیرآلات بهداشتی اقدام به راه‌اندازی کارخانه تولیدی و صنعتی «پارس مهدی» نمودیم . پس از ۱۶ سال تلاش بی وقفه و توجه به ارتقای سطوح کیفی محصولات، سرانجام در سال ۱۳۹۲ با ثبت شرکت تولیدی و صنعتی «پارس برنز ریزان» توانستیم عناوین کیفی و مدیریتی متنوعی را در سطوح ملی و بین المللی دریافت نماییم. هم اکنون با برند «جمیرا» در عرصه صنعت شیرآلات با بهره‌گیری از توان کارشناسان داخلی و بین‌المللی ، پرسنل مجرب و کارآزموده ، کیفیت در کلاس جهانی ، تحت نظارت کیفی اداره استاندارد ملی و قیمت رقابتی به فعالیت خود ادامه می دهیم.

ما بر این باوریم که در عصر فرا صنعتی، تغییر مبتنی بر نیازها و خواسته‌های مشتری، رمز موفقیت سازمان‌های هزاره سوم میلادی است و تمام تلاش خود را متمرکز بر اطلاعات و ارتباطات مبتنی بر عصر ICT و بر اساس بازار نموده‌ایم. بی‌شک حفظ ره‌آوردهای گذشته و هم سویی با تحولات و چالش های پیش رو نیازمند نگرشی جامع به تمامی عوامل پیش برنده، ارتقای مستمر کمی و کیفی محصولات، بهره‌گیری از دانش و فن آوری های نوین و تلاش مضاعف تمامی همکاران و پرسنل شرکت است.

جمیرا ، امروز و در آستانه تحولات عظیم اقتصادی کشور گامی نوین را در عرصه کسب و کار خویش آغاز نموده است. ارتقای کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و رضایت مشتریان را به عنوان مهمترین رسالت خویش تعیین نموده‌ایم. حضور اثرگذار در بازارهای رقابتی و افزایش سهم شرکت از بازار شیرآلات بهداشتی ، از برنامه های شرکت برای تحقق اهداف استراتژیک است. این شرکت همکاری با مراکز علمی و تحقیقاتی ، بهره گیری از دانش و تجارب نیروی انسانی کارآمد و حضور در عرصه های ملی و بین المللی را آیینه ای جهت بازتاب توانمندی های خود می داند. امید است با اتکا به خداوند سبحان و همکاری و پشتکار تمامی کارکنان سخت کوش و حمایت های مصرف کنندگان ، نقش موثرتری را در اعتلای بخش ساختمان در میهن عزیزمان بر عهده گیریم و بر این باوریم که: به عمل کار برآید!

پیمایش به بالا